Getir de Getirelim

Şubat 24, 2016

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri her gün bir yenilik karşımıza çıkıyor. Kullandığımız telefonun markasına göre işletim sisteminin desteklediği uygulamaları telefonumuza indirerek hayatmızı oldukça kolaylaştırmaya başladık. Bankacılık uygulamalarından haritalara, internet üzerinden ücretiz yazışma ve konuşma uygulamalarından sosyal ağlara, oyunlara kadar binlerce ugulama var. Bazıları hayatımızın ayrılmaz parçası olmuş durumda.

Geçen hafta yeni bir uygulama ile tanıştım. Uygulamanın adı getir. Sloganları da Getir de Getirelim.

Uygulamayı telefonunuza indirip kullanıcı tanımladıktan sonra kredi kartınızı 1 kere tanımlamanız yeterli. Tüm siparişlerinizi bu şekilde ödeyebiliyorsunuz.

Konum bazlı bir uygulama ancak siparişlerinizi harita üzerinde konumunuzu değiştirerek istediğiniz adrese vermeniz mümkün.

Yiyecek içecekten temizlik ürününe, kişisel bakımdan temizlik ürününe yaklaşık 300 çeşit ürün için sipariş verebiliyorsunuz. Uygulama şu an İstanbul’da aktif. Sipariş için alt limit sınırlaması 15 tl ve sipariş verdikten sonra 10-15 dakika içinde bir bakmışsınız siparişiniz kapıda hem de oldukça şık logolu torbalarında. Üstelik 7/24 hizmet veriyorlar. Siparişinizi verdiğinizde size hangi kuryenin geleceğini görüyor ve harita üzerinden de takip edebiliyorsunuz.

Akşam çikolata krizine mi girdiniz? İçecek bir şeyler mi istiyorsunuz? (alkolsüz içecekler ve su var seçenekler arasında), ya da benim gibi şirketinizin yakınında gidebileceğiniz bir market mi yok? Bu uygulama tam bu durumlar için düşünülmüş.

Bu aralar BKM ile bir anlaşma yapılmış. 30 tl tutarına kadar siparişlerinizde 20 tl indirim kazanıyorsunuz. Kampanya 29.02.2016 tarihine kadar geçerli.1 kez kullanabiliyorsunuz. Farklı promosyonlar da oluyor. Uygulama içerisinde Promosyonlar alanına bakarsanız detayları görebiliyorsunuz. Örneğin 30 tl tutarında alışverişe 4’lü çikolata hediyesi olması gibi.

Hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları mutlaka kullanalım ki akıllı telefon sahibi olmamızın bir faydası olsun 🙂

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.