Hoş Gel 38

Eylül 17, 2017

Ben şu an 444 aylık kocaman bir insanım bu hayatta… Günler, aylar, haftalar geçti ve 38 yaşıma giriyorum. Çocukken koskoca teyze olarak gördüğüm insanların yaşına geldim ve ne güzel ki ruhumda lunaparkı seven, amuda kalkan, sokakta hoplayıp zıplayan bir Pınar var hala.

Geride beni çok üzmemiş bir yaş bıraktım. Neler mi yaptım?

Aile yaşantım, iş hayatım, dostluklarım hep alıştığım düzende oldu bu sene de (ne mutlu bana). Ölmeden önce görülecek yerler listemden birkaç yer eksilttim (ne mutlu bana).  Mümkün olduğunca sağlıklı bir yıl geçirdim (gerçekten ne mutlu bana). Güzel insanlar biriktirebildiğimi anladığım bir çok an yaşadım (ne çok mutlu bana).

Bundandır ki yeni yaşımda da bu anları aratmayacak günler ümit ediyorum. Bir kadeh şarap mutluluk sarhoşu yapsın, bir fincan kahvenin onlarca yıl hatırı olsun, kahkaha atmadığım zamanlarda gülümseyecek  sebeplerim yine benimle olsun, huzur olsun, sağlık olsun, başarı olsun ama sevdiklerim hep etrafımda olsun.

Lütfen hoş gel 38, geldiğin için (git deme şansım yok zaten 🙂 ) her gün teşekkür etmek istiyorum sana…

Bir yorum

  • Mehmet Baş Eylül 17, 2017, 9:08 pm

    Hayatı dolu dolu yaşamana çok sevindim..Bundan sonraki yaşantında seni üzecek olaylardan uzak olmanı diliyorum. İşin başı her zaman sağlık bu sadece vücut sağlığı değil iş sağlığı arkadaş sağlığı hayat sağlığı da çok önemli diye düşünüyorum..Yine de güzel bir ömür yaşamanı diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.