Etiket Arşivi: Film

Haber Aboneliği
Ben Bu Gemiden Mutlu İneceğim

Ben Bu Gemiden Mutlu İneceğim

  Hayatın bize yüklediği roller ve üstlendiğimiz sorumluluklar bir süre sonra hayatımızın tek gerçeğine dönüşüyor değil mi? Ne yapmak istediğimize göre değil ne yapmamız gerektiğine göre hayatımızı yaşıyoruz. Ve bir gün bir bakıyoruz ki gerçekten istediğimiz bir çok şeyi yapamadan yıllar geçmiş gitmiş. Trenleri kaçırmanın acısını ya da pişmanlığını yaşamak ... Devamını Oku »

Ölümle Yaşam Arasında

Ölümle Yaşam Arasında

  Ölümle Yaşam Arasında ( Orjinal adı The Life of David Gale) filmini izlediniz mi? 2003 yılı yapımı olmasına rağmen ben bu filmi maalesef yeni izledim. Maalesef diyorum çünkü hem oyucularıyla hem konusuyla sizi alıp sürükleyen filmler çok olmuyor. En azından benim için öyle. Kevin Spacey son zamanlarda izlediğim House ... Devamını Oku »

Toprağın Çocukları Filmini İzlediniz Değil mi?

Toprağın Çocukları Filmini İzlediniz Değil mi?

Ben gözyaşlarıyla izledim. İçinizde hiç köye gitmemiş olanlar vardır. Ben dedelerim hayattayken senede bir kaç gün de olsa Sinop'un iki ayrı yerindeki köylerimize gittim. Bu bahsettiğim zamanlar 20 yıl önceydi. Yaşam gerçekten zordu. Gaz lambası ile aydınlanıldığı zamanları hayal meyal hatırlıyorum. Evde kullanılacak suyu kuyudan kovalarla taşımak gerekiyordu. Tarım ve ... Devamını Oku »

Scroll To Top