Etiket Arşivi: Hayat

Haber Aboneliği
Sevgi Başka Bir Surette Geri Dönecek

Sevgi Başka Bir Surette Geri Dönecek

    Hayat kazandırdıkları gibi kaybettirdikleriyle de bir bütün içerisinde. Bazen kayıpları telafi etmek zor ve acıdır. Bazılarının da telafisi mümkün değildir ve bu şekilde yaşamaya alışmak gerekir. Güzel bir hikaye... Hikayeye göre günün birinde Franz Kafka rutin yürüyüşlerini yaptığı parkta küçük bir kıza rastlamış. Kız ağlıyormuş. Oyuncak bebeğini kaybetmiş ... Devamını Oku »

Öncelikleri Önceliklendirebilmek

Öncelikleri Önceliklendirebilmek

Hayatımızın önceliklerine neye göre belirliyoruz ? Özellikle büyük şehirde yaşayıp çalışanlar için hayat iş ve ev arasında koşturmak ve ev yaşantısında günlük hayatını sürdürebilecek yapılması gerekenleri yapmaktan ibaret maalesef. Aslında zamanınızın çoğunu neye harcadığınızı hayatta sizin için önemli olan şey belirliyor. Öncelik sıranıza göre hayatı yaşarken hep yarım kalmış işler, ... Devamını Oku »

Yaşıyorum Öyleyse Varım

Yaşıyorum Öyleyse Varım

  Facebook kullananlar bilir. Sayfanızda ne paylaşmak istiyorsun yazısı çıkar. Ayrıca günün tarihine göre paylaştığınız yıl dönümü gelmiş fotoğrafları gösterir. Bugün bana neyin yıl dönümü diye sorarsanız bariyerlere savrularak yaptığım ve pert olmuş arabadan sadece boynumu biraz inciterek sapasağlam kurtulduğum trafik kazasının 1. yılı. 1 yıl önce bugün ölebileceğimi ama ... Devamını Oku »

Scroll To Top