Etiket Arşivi: İhtiyaç Haritası

Haber Aboneliği
Saçım Saçın Olsun

Saçım Saçın Olsun

  Kapitalist dünya düzeninin insanları bencilleştirdiğinden şikayet edip duruyoruz çoğunlukla. Ancak benim son zamanlarda fark ettiğim bir şey var ki bir çok insan bu yozlaşmadan yorulmuş durumda ve kaybettiğimiz insanlığı yeniden kazanmak için gerçekten bir şeyler yapmaya çalışıyor. Yardım / dayanışma dernekleri, etkinlikleri çığ gibi büyüyor. Daha önce İhtiyaç Haritası ... Devamını Oku »

KindAds Nedir?

KindAds Nedir?

Ne mutlu ki her geçen gün bir yardım organizasyonu sayısı artıyor. Keşke dünyada bu kadar çok yardıma ihtiyacı olan canlı olmasa. Keşke küçük yardımlar yerine kalıcı olarak sorunlarını çözebilsek. Keşke keşkeler olmasa... Yeter ki bir ihtiyacın ucundan tutmayı isteyelim, yapılabilecek o kadar çok şey var ki. Benim bu işlere ayıracak ... Devamını Oku »

İhtiyaç Haritası

İhtiyaç Haritası

Gördüğüm anda kıskandım hem de çok kıskandım. Birileri benim emeklilik hayalimi gerçekleştirmiş !!! 25 sene sonra  ben yapacaktım biri bunu yapmış hem de nasıl harika bir organizasyon. Hayran oldum, takdir ettim, gıpta ettim... Daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama tiyatro/dizi/sinema oyuncusu Mert Fırat bir platform kurmuş. Adı İhtiyaç Haritası. Web ... Devamını Oku »

Scroll To Top