Etiket Arşivi: Müzik

Haber Aboneliği
Spotify İle Tanıştınız mı?

Spotify İle Tanıştınız mı?

Müzik dinlemeyi sevmeyen yoktur sanırım. Evde, arabada, yolda yürürken, seyahatlerde, iş yerinde (tabi sesi kısık olup etrafı duyabiliyor olmanız iş hayatınızın devamlılığı açısından önemli 🙂 ) Spotify, 2008 yılından beri bir çok ülkede hizmet veren online müzik platformu. Aslında dünyada 2008'den beri var ancak ülkemizde 3 yıldır kullanılabiliyor. Ben daha ... Devamını Oku »

Avrupa’daki Yaz Festivalleri

Avrupa’daki Yaz Festivalleri

  Festivalleri sever misiniz? Ben kalabalık ve curcunadan pek hoşlanmadığım için katılmayı sevmem ama ilginç festivaller yapılmasını da oldukça takdir ederim. İlginç olmasa da konserlerin ve eğlencelerin yapıldığı yöresel festivaller de hem küçük şehir ve kasaba halkının hoşça vakit geçirmesini sağlar hem de ekonomilerini canlandırır. Yıllar önce Amsterdam'a gittiğimde Gay ... Devamını Oku »

Sebzelerin Sesi

Sebzelerin Sesi

  Özellikle kırmızı et ile aram hiç hoş olmadığından uzun yıllardır beslenme alışkanlığım sebze üzerine kurulu. Hemen hemen her sebzeyi severim. Sulu yemeği, salatası, buharda pişeni, kızartması, sotesi, fırındası..Türk mutfağının et ağırlıklı tatları olmasına rağmen ben bezelye, brokoli, havuç, patates, kereviz, marul, patlıcan, ıspanak gibi bir çok sebze ve yeşillik ... Devamını Oku »

Scroll To Top