Bugün Benim Doğum Günüm

Eylül 17, 2011

 

Yıllardır her doğum günümde geçen seneyi düşünürüm. Neler yaptım, neler yapmadım, beni en sevindiren ve en üzen şey neydi.  Hatta içlerinden yılın olayını seçerim. Beni olumlu ya da olumsuz olarak en çok etkileyen olay yılın olayıdır. Kısacası kendi kendime bitirdiğim yaşımı değerlendiririm.  Sonra yeni yaşım için güzel şeyler dilerim ve neler yapabileceğimi planlarım biraz da hayal kurarım.

Son birkaç yıldır zaman daha çabuk ilerliyor sanki. Bir bakıyorum yeni yaşım gelmiş ve yapmayı istediğim bir çok şeyi yapamamışım. Biraz hayıflanıp biraz da daha istekli, planlı ve programlı olmadığım için kendime kızarım ve her sene,  seneye böyle yapmayacağıma dair kendi kendime söz veririm. Sonra yine bir çoğunu yapamamış olurum yine kızar ve hayıflanırım. Bu döngü yıllardır sürer gider.

Yeni yaşımdan ne dilersem dileyeyim sağlıklı olduğum için, ailem ve diğer sevdiklerim etrafımda olduğu için şükrederim

Bugün yine geçmiş yaşımın getirdiklerini, götürdüklerini düşündüm. Yeni yaşım için sözler verdim kendime. Hayaller kurdum, planlar yaptım.

Sevdiğim insanlar birer birer kutlamaya başladılar yeni yaşımı. Hepsi birbirinden güzel dileklerde bulundu. Sevilmek ne güzel şey…

Ben iyi ki doğmuşum 🙂

 

3 Yorum

  • Alper Orus Eylül 18, 2011, 9:17 am

    Sosyal bir mutluluk patlaması yaşanıyor bugün 🙂 Umarım yeni yaşında herşey gönlünce olur. Nice güzel yaşlara diyelim.

  • Burçin Eylül 19, 2011, 7:51 am

    doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerin yanında olsnu.

  • paşa coşkun Aralık 2, 2011, 9:54 am

    iyiki dünyaya gelmişsin iyiki seni tanımışım en güzel günler senin olsun sen en güzel şeylere layıksın doğum günün kutlu olsun ailenle nice yılara mutluluklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.