2013′ e Girerken

Aralık 27, 2012

 

Yeni yıl için dilekler dilemeye başladınız mı? Ya da planlar yapmaya? Genelde biten yılda yapılamamış bir çok iş bu sene…diye başlanan cümlelerle yeni yıla bırakılır.

Ben de genelde hayat değerlendirmemi, planlarımı doğum günümde ve yılbaşında yaparım. Özellikle biten yılı değerlendirirken kimi zaman kendimi eleştirir, kimi zaman da takdir ederim. Ama eleştirel tarafım yine en acımasız eleştirileri yaptırır kendime. Hep daha fazla aktivitem olmadığı için hayıflanırım. Hayıflanırken de günün 24 saat olduğunu, büyük şehirde yaşamanın zorluklarını ve engellerini unutur kendime haksızlık ederim ara ara.

2012 için de iç muhasebemi yaptım. Her yeni yıla girerken olduğu gibi yine içimde umut yeşertiyorum hayatımdaki her şey daha da iyi olsun diye. Hayat genel olarak hep iyi davranmıştır zaten bana. Yine iyi davranmaya devam etmesini diliyorum.

Her şeyden önce sağlıklı olayım, sevdiklerim etrafımda olsun, yaptığım her iş iyi sonuçlansın veeeee herkes için bu dileklerim gerçekleşsin ki toplumsal huzur olsun.

Toplumsal huzur hepimize yansısın. Bu döngü sürüp gitsin.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.