Yolun Yarısına 1 Kala

Eylül 17, 2013

Daha bir kaç hafta önce yazmış gibi gelmesine rağmen doğum günü yazımın üzerinden 1 yıl geçmiş…Zaman büyüdükçe daha mı hızlı geçiyor ne. Her yıl olduğu gibi bu yıl da biten yaşımın iyi ve kötü olaylarını, neler hissettiğimi, ne kararlar alıp hangilerini ne kadar gerçekleştirebildiğimi düşündüm.

Yeni kararlar almayı da ihmal etmedim tabi ki. Seneye de inşallah bu yeni kararları değerlendireceğim. Bu yıl yine benim için iyi denebilecek bir yıl oldu. Fırsat buldukça gezdim, son yıllarda okuyamadığım kadar çok kitap okudum, fotoğraf makinesi alıp amatörce fotoğraf çekmeye başladım, tiyatroya ve sinemaya gittim hatta yoga maceram bile oldu.Hissettiklerimi ve düşündüklerimi yazarak sosyal mutluluğu yaşattım, insan biriktirdim.

Detaylarla boğulduğum oldu, boş verdiğim zamanlar da. Ben hayatı ne kadar seversem hayat da beni severmiş bunu anladım. Görmek ve hissetmek istediğim sürece ne çok sevenim varmış hayat defalarca bunu hatırlattı. Hayal kurunca hayat daha renkli oluyormuş. Bazen akışına bırakmak gerekiyormuş.

Bu sene detaylarla boğulmadan, stresi kilometrelerce uzağa gönderdiğim, büyük değişimler için daha cesaretli olacağım bir yaş diliyorum kendime.

Bir yorum

  • ufuk ersen Eylül 18, 2013, 8:04 pm

    Yaşam süprizlerle dolu… Umutlarinin olması dileklerimle…Mutlu yaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.