Bacak Arasına Düşmüş Beyinler

Kasım 22, 2013

Muhafazakar bir muhitte yetişmedim. Ailem de muhafazakar değil. Ancak benim çocukluğumdan beri öğrendiğim şey; insanın dini inancının ve cinsel hayatının bir mahremiyeti olduğuydu. İnancımız ve getirdiği sorumluluklara karşı tutumumuzun takdiri Allahındır ve sonuçları bizimle O’nun arasındadır.

O zamanlarda insanların cinsel hayatları ve tercihleri her gün gazetelere konu olmazdı. Bu konuda söylenebilecek en belden aşağı cümle, evine gelen misafirlere göster çükünü görsün teyzenler amcanlar olurdu. Son yıllarda gazetelerin manşet haberleri, haber programları ve sosyal ağlarda bu iki konu insan yaşamından, ekonomiden, sağlıktan, barıştan ve daha bir çok insani değer ve gereksinimden çok haber olmaya başladı.

Belediyenin aile danışmanı çıkıp kocama arkadaşımı önerdim diyebiliyor hiç çekinmeden. Hayat şartları ve geleceğin ne getireceği hiç düşünülmeden 3 çocuk hatta 5 çocuk yapın diyen bir hükümet var. Türkiye İstatistik Kurumu’nun verilerine göre , Türkiye genelinde 181 bin 36, İstanbul’da ise 24 bin 934 çocuk gelin var. Gelişmiş ülkeler pedofililere, yani küçük yaştaki ya da ergenliğe yeni girmiş çocuklara cinsel eğilimi olan kişilere, savaş açmış durumda. Biz hem çocuk gelinleri kurtaramıyor hem de bu sapkınlıkları yapmış kişileri cezalandırmıyoruz.

İşte size taze bir haber “Cinsel saldırı ve cinsel taciz iddiasıyla yargılanan, ‘cinsel istismar’ suçundan 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan ve karar kesinleşinceye kadar 50 bin TL kefalet ile serbest kalan Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Çalışır, dün makamına giderek çalıştı”. Kız erkek aynı evde kalıyorsa o evler fuhuş merkezi olarak anılmaya başlandı. Hatta öğrencilerin karma eğitim almasının çok saçma olduğu, bu sorunun çözüleceği açıklaması bile yapıldı. Kız ve erkek aynı evdeyse, aynı okuldaysa, aynı toplu taşıma aracındaysa akıllarına gelen tek şey seks sanıyorlar.

Bir şeriatçı canlı bomba (Türk değil) , bombayı patlatamadan yakalandığında aramada cinsel organının demir bir kılıf içerisinde olduğunu gördüklerinde canlı bombanın açıklaması dehşet verici. Ölüp cennete gittiğinde kendisine verilecek 72 huri ile ilgilenmesi için verilen görevi hakkıyla yerine getirmekmiş.Böyle sapık bir zihniyeti her an yanıbaşımızda görebiliriz değil mi? Tartışılacak o kadar konu varken son haftalarda okuduğum haberlere inanmakta zorlanıyorum. Genç kayınvalideye arzu duyarsanız kendinize engel olmanız gerektiğinden tutun işlerinin ağır baskısından bunalıp kız kardeşine tecavüz eden imam, kızlık zarı bozulmamışsa gerçek tecavüz sayılmayan tecavüz vakaları…

Beyin; kafatasımızın içinde olmalı, bacak aramızda değil !

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.