Fiziki Bedeni Yeniden İnşa Etmek (Gelişim Semineri)

Nisan 13, 2016

 

Belki ilginizi çeker. Ben Kendi Hayatınızın Mimarı Olmak temel eğitim seminerine katılmıştım Mart ayında. Bu yeni seminerde şehir dışında olacağım için katılamayacağım.

Detayları aşağıda…

“Kendi Hayatının Mimarı Olmak serisinin ilk uygulama adımında Fizik Beden üzerinde çalışacağız. Şu cümleleri eminim pek çoğumuz zaman zaman kurmuşuzdur.
– Diyet yapmaya karar vermiştim ama bir türlü programıma sadık kalamıyorum.
– Alışveriş yapma keyfimi kaybettim. Ne giysem yakışmıyor.
– Sıkıntıdan yemeğe vurdum kendimi.
– Gece yarısı içim kazınıyor, ne yapayım!
– Pazartesi sigarayı bırakacağım.
– Hayatım düzensiz, yoksa ben de istiyorum düzenli yemek yemeyi.
– Ama şimdi bu cheesecake’de bir dilimi daha hak ediyor yani!!!
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu kadar cümleden sonra “Yeter artık!” cümlesine geldiyseniz sorununuz çözülmüş demektir. Gelin yanıt olarak verdiğiniz tüm “Ama!”ları, değerli hocalarımız Şirvan Denizci ve Aysun Akduran Levent ile birlikte size özel hazırladığımız seminerde hep beraber temizleyelim. Fizik Bedeni keşfederken aslında her sorunun aynı yanıtta buluştuğunu göreceksiniz.”

Sevgiyle kalın, sevgide kalın.
Yeşim Aşkım Aksoy

Eğitmenlerimiz hakkında detaylı bilgi için sitemizdeki http://www.focusstudiotr.com/focus-studio-hakkinda.asp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seminerimiz ücretli olup 24 Nisan tarihine kadar ön kayıt yaptıracak olan katılımcılarımız %15 indirimden faydalanabilirler.

Gyrokinesis çalışmasından dolayı kontenjanımız sınırlı olduğundan ön kayıt zorunludur. Bizden söylemesi 🙂

Seminer Bedeli: 190 TL
Ön kayıt bilgileri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Focus Studio: 02163023918
Yeşim Aşkım Aksoy: 05326533649

SEMİNER AKIŞI

– BÖLÜM 1 : UYANIŞ (50 Dakika)
(ŞİRVAN DENİZCİ İLE GYROKİNESİS)

Seminerin ilk bölümünde, spritüel yönü kuvvetli bir sistem olan Gyrokinesis ile katılımcılarımızın zihin ve bedenlerini uyandırarak, onları bilgiye ve farkındalığa açık hale getirmeyi hedefliyoruz.

Pozitif egzersiz sistemi Gyrokinesis sayesinde, enerji kanallarını açıp sinir sistemini uyararak, güne rahatlamış bir omurga ve uyanmış bir zihinle başlayacağız.

Seminerin ikinci bölümüne hazırlık niteliğinde olan bu ilk bölümde, tüm katılımcılarla birlikte fiziksel bedenimizi uyandıracak ve onu yeniden “inşaa etmek” için bir nevi temel atmış olacağız.

Gyrokinesis ile ilgili detaylı bilgi için sitemizdeki http://www.focusstudiotr.com/gyrokinesis.asp sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

– MOLA (10 Dakika)

– BÖLÜM 2: FARKINDALIK (2,5 Saat)
(YEŞİM AŞKIM İLE FİZİK BEDENİ YENİDEN İNŞAA ETMEK)

Kendi Hayatımızın Mimarı Olmak yolunda devam ediyoruz. İlk seminerde kapıyı aralamaya çalışmış, arkasında neler olduğuna göz atmıştık. Şimdi diğer tarafa geçme zamanı.

Bedenselliğimizin anlamını keşfetmenin ve onunla iletişime geçmenin yollarına bakacağız. Bu yollardaki engelleri tanımayı ve onları aşmanın ipuçlarını öğreneceğiz. Ve bütünselliğe giden yolda güzellik kavramını sorgulayacağız.

Bedeninize yüklediğiniz o kiloların zihninizdeki hangi ağırlıktan kaynaklandığını keşfettikten sonra nasıl kaybolduklarına şaşıracaksınız.

– MOLA (10 Dakika)

– BÖLÜM 3: DERİN DİNLEYİŞ (50 Dakika)
(AYSUN AKDURAN LEVENT İLE SOMATİK MEDİTASYON )

Çalışmanın son bölümünde bedenin bilgeliğinden yola çıkarak nefes ve meditasyon çalışması yapacağız.

Bu bölüm; bilgiyi ve farkındalığı içselleştirmenin, bedenimizi ve kendimizi sevme yolunda attığımız ilk olumlu adımın, bir nevi sindirimi, özümsenmesi niteliğindedir.

Bu bölümün amacı, tepeden tırnağa tüm bedeni zihin ve ruh bütünlüğü içinde taramak, bedenin tüm bölümlerinin tek tek farkına varmak olacaktır.

Somatik Meditasyon çalışması ile bedenimizle uyumlanarak, tüm “Fizik Bedeni Yeniden İnşaa Etmek” gelişim seminerimizin son noktasını oluşturacağız.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.